Kontakta oss

Besöksadress
Nääs Fabriker
Gamla nedre fabriken, vån 2
Tollered

Telefon
031-725 34 00

Epost
support@midman.se

Medarbetare

Jonas Udd

VD & säljare Norra Norrland
jonas.udd@midman.se
031-725 34 01

Cecilia Flatt

Customer Success
cecilia.flatt@midman.se
031-725 34 08

Johan Hultén

Innesäljare mellansverige & södra/norra norrland
johan.hulten@midman.se
031-725 34 09

Patric Daag

Säljare väst-öst-syd
patric.daag@midman.se
031-725 34 06

Mats Englund

Säljare mellansverige & södra norrland
matts.englund@midman.se
031-725 34 04

Cecilia Lind

Support & administration
cecilia.lind@midman.se
031-725 34 03​

Anna Leinsdorff

Support & administration
anna.leinsdorff@midman.se
031-725 34 02

DENNA WEBBPLATS ANVÄNDER COOKIES

Vi använder enhetsidentifierare för att anpassa innehållet och annonserna till användarna, tillhandahålla funktioner för sociala medier och analysera vår trafik. Vi vidarebefordrar även sådana identifierare och annan information från din enhet till de sociala medier och annons- och analysföretag som vi samarbetar med. Dessa kan i sin tur kombinera informationen med annan information som du har tillhandahållit eller som de har samlat in när du har använt deras tjänster. Läs mer här